Instalace The Sims 3 zdarma

6. srpna 2015 v 17:50 | Marwi
Odjakživa jsem velká fanynka hry The Sims, a to jsem měla pouze základní TS2, TS3 + Po Setmění. A víte co? Vše bylo instalované. Prosím ty, co jsou proti stahování her a nemůžou vydržet tenhle suprový návod, ať raději opustí tuhle stránku.
Tudíž vám sem vložím video, dle kterého jsem stažení a instalaci TS3 dělala. Je to fakt jednoduchý, pokud tomu alespon trochu rozumíte.


↑ Tohle video má podle mě jeden z nejpochopitelnějších návodů. Jestli to moc nepochopíte, pro jistotu píšu návod. Jo a programy, které jsou potřeba stáhnout jsou v DISCRIPTION BOXu.


  1. Stáhnete si uTorrent, o tom jste možná už slyšeli. Je to šikovný program, to by napsal člověk, který tomu rozumí. Já vůbec nechápu, co přesně to dělá, ale je to super. :D Jestli nemůžete najít odkaz, klikněte tady: http://www.slunecnice.cz/sw/utorrent/
  2. Nyní stáhnete program, co se jmenuje PowerISO. Bez něj to taky nejde. Jinak se vám instalačky neotevřou. Ten najdete zde: http://www.slunecnice.cz/sw/poweriso/
  3. Potom, co se uTorrent otevře, neřešte ho, jen odklikávejte stejně jako u PowerISO. Poté je čas na torrent. Ten se vloží do výše zmíněného programu uTorrent. Takže torrent stáhnete tady: https://thepiratebay.la/torrent/5022393/The_Sims_-_Razor1911_Final_MAXSPEED. Ale musíte kliknout na odkaz GET THIS TORRENT.
  4. Poté dle videa otevřete torrent v uTorrentu a bude se stahovat. Mně to trvalo asi 45-50 minut.
  5. Pak je na čase program PowerISO. Ve stažených souborech nebo kam jste ten torrent uložili (u mě Dokumenty) najdete ten torrent, otevřete složku "The Sims 3 - razor bla bla bla" až se nějak proklikáte k programu s ikonkou PowerISO (žluté CD). Na něj kliknete pravým tlačítkem → PowerISO → vyberte si disk (já měla 1 možnost).
  6. Teď jděte do složky počítač a otevřete ten disk (jmenuje se taky nějak "The Sims 3 - razor bla bla bla").
  7. Potom je už jen čas na instalačky. Prostě se proklikávejte dál.
  8. Jo, zastaví vás klíč, ale to není problém. Našla jsem si je na stránce http://anglesea.blog.cz/1208/the-sims-3-cd-key. Já použila hned ten první: DNA2-SGFE-C5G4-32S4-1911
  9. No a to je vše. Snad se vám to podařílo a přeju hodně štěstí a zábavy při hraní. :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama