Srpen 2015

Řetězec

7. srpna 2015 v 20:23 | Marwi |  Téma týdne
Lidi, to bylo fakt náročný to vymyslet :D (cca přes 2 hodiny psaní)

Kdyby Adam, úředník, nespletl dokumenty, Filip by se nikdy nedozvěděl pravdu. Ale začněme od začátku.

Martina byla, dá se říct, obyčejná hnědovlasá holka, která před týdnem oslavila pětadvacáté narozeniny. Filip, její přítel, šel právě v ten den jako vždy v osm ráno do kavárny koupit dvě cappuccina a dva velké čerstvé loupáky. Martina v tu chvíli ještě spala, protože předchozí den měla kvůli hlídání své neteře Katky velký spánkový deficit. Filip jako vždy zabočil skútrem vpravo a vlevo a byl u malého domku se skromnou zahrádkou. Martina se mezitím probudila. Bylo 8:10.

Norman se v tuto dobu už nemohl dočkat svého oblíbeného pořadu a vesele se vrtěl, až si konečně udělal takový důlek, který vyhovoval jeho pozadí. Jana mu přinesla podnos s talířem plným lososa a chléb a poté, co Norman tuto snídani ocenil, šla rychle do práce, protože nestíhala. Popadla kabelku a zamířila z chodby ven na zahrádku. Přitom se ještě přehrabovala mezi obsahem její kabelky a hledala klíč od branky.

Pavla byla tak unavená. Včerejší schůze jí dala hodně zabrat, a proto byla ráda, když jí Katku Martina pohlídala. Lehla si vedle telefonu a vytočila Filipovo číslo.

Instalace The Sims 3 zdarma

6. srpna 2015 v 17:50 | Marwi
Odjakživa jsem velká fanynka hry The Sims, a to jsem měla pouze základní TS2, TS3 + Po Setmění. A víte co? Vše bylo instalované. Prosím ty, co jsou proti stahování her a nemůžou vydržet tenhle suprový návod, ať raději opustí tuhle stránku.
Tudíž vám sem vložím video, dle kterého jsem stažení a instalaci TS3 dělala. Je to fakt jednoduchý, pokud tomu alespon trochu rozumíte.


↑ Tohle video má podle mě jeden z nejpochopitelnějších návodů. Jestli to moc nepochopíte, pro jistotu píšu návod. Jo a programy, které jsou potřeba stáhnout jsou v DISCRIPTION BOXu.