Květen 2015

Druhý fashion blog & Youtube videa

1. května 2015 v 17:57 | Kelii
Takžeee, jak jsem již psala v minulém článku dnes ráno, rozhodla jsem se založit si nový blog týkající se kosmetiky, módy a životního stylu. Ten je již založený a najdete ho zde: http://marwiswriting.blog.cz/. Jen jsem dosud nepřidala článek, to plánuji později, ale vytvořila jsem si design apod., akorát se mi stránka zobrazuje špatně, a sice takhle:

Ve skutečnost byste měli vidět zcela normální blog a ne takhle rozloženou stránku, už se nepamatuji, čím to vlastně je. No a nyní k tématu č. 2. Na svůj youtube kanál jsem si teď přidala videa 3 písní z mého nového alba 17, tady to máte, prosím o návštěvnost :D

A to je dnes vše, krásný zbytek dne :)

Fashion blog

1. května 2015 v 12:41 | Kelii
V poslední době mi hodně vzrostl zájem o kosmetiku. Je to samozřejmě tím, že už dospívám, a tak mám pocit, že chci ještě více o svou pleť a krásu pečovat. Ne prosím, neberte to jako kdybych byla povrchní. Jedna se o to, že když jsem prostě žena, myslím si, že bych se o sebe měla starat, taky že z toho mám lepší pocit. Takže jsem se rozhodla, že si založím nějaký fashion & beauty blog (v češtině) a začnu psát o těchto věcech - různé tipy, recenze apod. Hodně velkou inspiraci mi dala blogerka a vlogerka Leanne Lim-Walker. Dělá přesně tyto věci, jako např. recenze na přípravky, spolupráce s firmami, recenze na oblečení apod. Tak se do toho pustím a zkusím si rozjet "novou éru mého života"!
PS.: odkaz sem pak taky hodím, hezký den :)