Nokia Belle - instalační problémy

20. ledna 2015 v 22:59 | Marwi
Zdravím,
mám prosbu pro mobilové mágy. Strašně mi blbnul mobil nokia 500, tzn. vypínání, nenabíjení, sekání apod apod i po opravě (2013), mám ho 3 roky. Tudíž jsem dnes koupila nový, stejný model, protože bylo mnoho teorií a řešení, co s mobilem je a co by se mohlo udělat (a nemuselo by pomoci).

No ale nyní k věci. Jde o to, že na starém mobilu jsem měla už od opravy naistalovaný software nokia belle a chtěla jsem ho tedy i nainstalovat na svůj nový, jenže po všech krocích, které jsem měla udělat, mi to hlásí, že instalace není dostupná (a samozřejmě bez vysvětlení, tudíž netuším, proč). Čím by to mohlo být?

Jakože jsem postupovala podle tohohle návodu: http://mobilenet.cz/clanky/update-na-nokia-belle-ke-stazeni-prinasime-navod-jak-aktualizovat-8522/2-podrobny-navod-jak-aktualizovat-na-nokia-belle, v pohodě mi to ohlásilo, že je možné nokii belle nainstalovat, v pohodě to zazálohovalo data, ale ke kroku 7. už jsem se nedostala.

Přitom si myslím, že když už existuje tahle verze tak dlouho (a já ji měla na tom starém mobilu 2 roky doteď), tak by to šlo. Říkám si, že to zkusím asi později, ale prostě bych ráda věděla, proč to nejde a co bych v tom případě měla dělat jinak.

Díky za případné odpovědi!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama