Leden 2015

Nokia Belle - instalační problémy

20. ledna 2015 v 22:59 | Marwi
Zdravím,
mám prosbu pro mobilové mágy. Strašně mi blbnul mobil nokia 500, tzn. vypínání, nenabíjení, sekání apod apod i po opravě (2013), mám ho 3 roky. Tudíž jsem dnes koupila nový, stejný model, protože bylo mnoho teorií a řešení, co s mobilem je a co by se mohlo udělat (a nemuselo by pomoci).

No ale nyní k věci. Jde o to, že na starém mobilu jsem měla už od opravy naistalovaný software nokia belle a chtěla jsem ho tedy i nainstalovat na svůj nový, jenže po všech krocích, které jsem měla udělat, mi to hlásí, že instalace není dostupná (a samozřejmě bez vysvětlení, tudíž netuším, proč). Čím by to mohlo být?

Jakože jsem postupovala podle tohohle návodu: http://mobilenet.cz/clanky/update-na-nokia-belle-ke-stazeni-prinasime-navod-jak-aktualizovat-8522/2-podrobny-navod-jak-aktualizovat-na-nokia-belle, v pohodě mi to ohlásilo, že je možné nokii belle nainstalovat, v pohodě to zazálohovalo data, ale ke kroku 7. už jsem se nedostala.

Přitom si myslím, že když už existuje tahle verze tak dlouho (a já ji měla na tom starém mobilu 2 roky doteď), tak by to šlo. Říkám si, že to zkusím asi později, ale prostě bych ráda věděla, proč to nejde a co bych v tom případě měla dělat jinak.

Díky za případné odpovědi!

Daisies Nail Art (sedmikrásky)

19. ledna 2015 v 20:05 | Kelii

Nové video na youtube ♥
Navštivte TADY !

KBELSKÁ DESÍTKA 2015

18. ledna 2015 v 14:52 | Marwi |  Běh + Cyklistika
Sakra! Abych pravdu řekla, už teď začínám být děsně nervózní, a to je tenhle závod až na začátku března. Pro ty, kteří nevědí, TADY je odkaz. A pro ty, co neradi hledají v odkazech, je to běžecký závod pro pány i dámy, tratě jsou na 10 a 5 km. Mně zaplatil registraci brácha k Vánocům, takže konečně poběžím svou oficiální desítku. Tím myslím, že jsem už trať na údajných 10 běžela, ale vyklubala se z toho sedmička. Nebudu vůbec psát o názvu tamtoho závodu, ale pozitivní byla ta krajina, když nemáte nikoho, s kým byste po závod drželi tempo, prostě koukáte všude kolem.
No a teď k desítce - bude tam někdo z vás? Já myslim, že určitě, vždyť je to obrovský závod, něco podobného jako Velká Kunratická, trochu méně lidí, ale zase to otevírá sezónu jarních závodů.
Tudíž se uvidíme tam, pa!

YTB

11. ledna 2015 v 15:10 | Kelii (Marwi H)
Tak ehm přestože stále někteří navštěvují můj blog, je jasný, že trávit čas pravidelným přidáváním článků nebudu. Mimo to jsem ale nyní aktivní jako youtuberka, takže jestli máte někdo zájem, budu ráda, když se mrknete TADY.

Přidávám tam svoje skladby (píšu, skládám, zpívám), pak tam mám jedno DIY video na náušnice a dnes přidané na nehty. Ocením návštěvu a klidně posílejte dál, dík. Díky za přečtení!

Dále přidávám příspěvky stále na tumblr: tetramentos.tumblr.com
A taky na twitter: @tetramentos - zde naleznete i hashtag, pomocí kterého můžete sdílet svoje díla: #marwih
Díky za přečtení!