Listopad 2014

Osvícení! Ne, dělám si srandu, zase zpytuju svoje svědomí

8. listopadu 2014 v 19:27 | Kelii
Zjistila jsem, že si totálně nedokážu udělat čas na blogování.
Já vim, žádná novinka, no, ale není to tím, že bych vážně čas neměla, ten vyplňuju (kromě školy, povinností, učení) běháním, nahráváním písniček a tak podobně.
Taky jsem si už kolikrát říkala, že bych klidně tenhle blog smazala a udělala si nový jako nový začátek, protože tenhle už je vážně ... jak to říct ... no, zkažený. Možná tu vidíte nějakou kreativitu a různý pěkný články, ale to není ono. Pak si říkám, že kdyby vážně znovu prorazil a lidi by si prošli celý archiv, tak jsem nahraná. Nejsem si totiž jistá, jestli jsem smázla všechny trapnosti, co jsem tam zasadila jako malá. A prosím ne, nedělejte to za mě, opovažte se tam kouknout!
Takže zatim se budu rozmýšlet, jestli začít nově, pak bych pravděpodobně přesunula jen povídky, toť vše. Ty jediné pro mě hodně znamenají.
Na novým blogu bych vám mohla dát odkazy na moje písničky, snad by se vám líbily, inspiruju se Lanou, jak můžete vidět v předchozím článku, mám ji moc ráda. Ta má dokonalý talent na psaní textů. Potom mě napadlo něco jako vlogy a TAGy na youtube, tak bych to dělala na blogu. Jelikož spoustu lidí (si myslím) by rádo uploadovalo videa na youtube, různé vlogy, TAGy, zajímavé poznatky, vtipná videa atd atd., jenže není na to dost odvahy a když už, tak po sdílení videa by vás přepadly obavy typu: "bože, co jsem to udělal/a!" anebo "ne, to nebylo vůbec vtipný". Věřte, tohle jsou přesně moje problémy, tudíž píšu:
PORAĎTE MI PROSÍM!

PS.: zlatý bludišťák pro toho, kdo to zvládl přečíst