Duben 2013

Výslech

1. dubna 2013 v 13:57 | Kelii |  Téma týdne
Něco trochu jiného, než normálně píšu. Ani nevím, jestli je to úplný konec ... Ostatně příjemné čtení, jsem zvědavá na Vaše reakce :)

"Schovává se za ty levný, barevný hadry. Všichni ji pomlouvaj. Ona to ví, ale nic s tím neudělá. Nechápu ji. Na jejím místě bych se sebrala a odjela pryč od tohodle nechutnýho města. I já už plánuju vypadnout, ale jediná koule přikovaná k mý noze je ta s názvem Škola. Hnusný a tmavý místo, kde se to přísnejma učitelema jen hemží. Jsou jak komáři. Nenechaj tě v klidu, v jednom kuse do tebe rejpou a vyžadujou se pozornosti. No jó, zasedli si na mě. A ona, ta kráva, se z toho může podělat, hraje si na hrdinku celý naší prokletý třídy. No viděl jste ji dneska?! Učitelka je na ní zasedlá, v jednom kuse ji vyvolává, když se každou chvíli hlásí. Husa. Bože můj, my víme, že je tak inteligentní! Hádám, že jí úča píše zadarmo jedničky!"
"Tak mi, slečno, povězte, co jste dělala tu noc na diskotéce."
"No co by? Prostě jsem pařila s kámošema, a pak jsem si všimla, jak se shluk nějakejch feťáků valil před diskošku a pokřikovali, že je tam mrtvá holka. Šla jsem tam a fakt, byla to ona. Nevim, kdo to udělal. Fakt nevim!"
"Co tvoji kamarádi? Kolik vás přišlo? Bylo mi řečeno, že čtyři."
"No to jo, byl tam Kuba, Filip, Míra a ..."
"A kdo?"
"A ... a Adrien."
"Proč jste to řekla tak ... pomalu?"
"No on ... nebyl s námi, byl ... byl s jednou holkou ..."
"Nebyla to ta v bleděmodré bundě, růžových šatech a žlutých kozačkách?"
"Ta výstřední holka? Jo, byla to ona, ale ... Ježiši!"
"Zabil ji!"
"Eh ... Já ... Já ..."
"Ale tys také předtím nedávala najevo, že ji máš ráda. Pomlouvala jsi ji. Ostatně lidé z diskotéky říkali, žes tam často nebyla a stále jsi měla provinilý výraz v obličeji. Také jsi nechtěla k výslechu ... Co mi k tomu řekneš?"

Napiš a on/ona to řekne

1. dubna 2013 v 13:23 | Kelii
Asi to už znáte. Ale i tak - zadáte text, klidně dlouhý a ona nebo on (to si také můžete zadat, v češtině je tam jen Zuzana) vám řekne celý text. Je to dobré také na výslovnost některých slov. Ostatně podobné jako Google překladač, ale můžete zadat efekty (jako např. rychlé mluvení) :)


Krmení žraloků

1. dubna 2013 v 13:12 | Kelii
Doporučuju se podívat, konec je až neuvěřitelný :)


Jeden kus látky na 12 použití

1. dubna 2013 v 13:04 | Kelii
Dobrá vychytávka na jaro :)