Červen 2012


Co nás čeká?

25. června 2012 v 20:39 | Kelii
Samozřejmě, že prázdniny. Já pojedu hned v pátek s Lucy (BF) na její chatu, tam zůstaneme do soboty 7.7., a pak odjíždím. Lucy tam přes další týden ještě zůstane, ale já budu mít ten týden příměsťák. Další týden plánujeme jet s Lucy k mojí babče do Vídně (16.7.) přes můj svátek (17.7. jupí :D), a to do konce července. Tím pádem mám tedy vyřešený červenec. A co srpen? Ten bych ráda s mamčou a psíkem zase do Kokořínska, je tam opravdu pěkně. Pak bychom jely třeba jen s mamčou za babčou do té Vídně (tři generace). Dále bych asi jela na nějaký tábor, ale pak už ani nevím.
A kam pojedete vy? :)

Chůva k pohledání VI (12,13)

19. června 2012 v 13:20 | Kelii
Chůva k pohledání 6x12 Fran v zrcadle (full)


Cestovat, ale kam?

19. června 2012 v 13:15 | Kelii |  Téma týdne
Toto téma bych dnes pojala osobně. Jak by vypadalo mé cestování? Tedy, kdybych měla dostatek času a peněz, ráda bych se podívala nejprve do Itálie do Benátek. Benátky jsou nádherné romantické město a zvlášť ve filmech a dokumentech ukazují jeho krásu a kouzlo. Mít tu příležitost se projet na gondole a vidět krásné památky, to bych chtěla.
Následující by byla Paříž. Taktéž překrásné město. Koupila bych si křupavou bagetu a procházela se pod Eiffelovou věží.
Dále bych si koupila letenky do Londýna. Londýn jsem vždy chtěla navštívit. Projet se známým patrovým červeným autobusem, vidět budovu parlamentu, Big Ben. Zkrátka tu krásnou architekturu .... Ale co by následovalo pak?
Po tom, co bychom si prohlédli všechna města a místa, kam jsme chtěli? Já bych si fotky z tohoto zážitku nalepila do alba a ukazovala to svým dalším generacím. Co vy? :)

Chůva k pohledání VI (1 - 11)

16. června 2012 v 21:13 | Kelii
Jelikož tu ještě nebyly díly 6. řady (ptž jsem pozadu), musím je se dát :)

Chůva k pohledání V (20, 21, 22)

16. června 2012 v 20:57 | Kelii
Trochu více později, ale i tak. Nyní vám to dám jen v odkazech.

Příběh o kráse a její zastupitelce

11. června 2012 v 18:39 | Kelii |  Téma týdne
"Tak, můžete začít ..."
"Dobře. Jmenuji se Felony a jsem modelka. Je to pro mě neuvěřitelné povolání. Mám ho ráda, ale stres mě často ubíjí. Lidé si často myslí, že modelky jsou nafrněné pipiny, které zajímá více krása, než vzdělání. Ale u mnohých dívek to tak není. Jinak by jimi nebyly. Já jsem například vystudovala univerzitu se vzhledem na matematiku, fyziku a část chemie. A to opravdu není tak lehké. Ale zpátky k tématu. Hlavní je, že krása je sice pro nás nejlepší, když jste na molu, ale díky tomuto cíli chceme jíst zdravě a dělat všechny zdravé věci. Možná se vám to může zdát jako naprostá, pardon, pitomost, ale i tak chci nadále pokračovat. Pro krásu je třeba dělat mnoho věcí, ale pokud jsem modelkou, toto povolání má i jistý háček. Například to, že často cestujeme, vyvolává únavu. Dělají se kruhy pod očima a během přehlídky jedna z modelek usnula přímo na mole. Proto si dáváme speciální pokrmy a nápoje, abychom vydržely. Není to jen o fintění, to ne. Člověk může poznat spoustu nových lidí, pozná různé země a jejich kultury. Například Japonsko. Tam jsem se naprosto ztratila. Japonci to mají naprosto jiné. Ulice, nápisy, bilboardy, zboží, módu, kulturu ... Mohla bych pokračovat dále. Ale přes tyto věci mám tuto práci ráda. Krása zkrátka není jen těch 10 - 20%, ale obsahuje mnohem více. Jen si to musíme uvědomit."
"Děkuji vám, Felony!"

Leopardí vzor

9. června 2012 v 20:51 | Kelii
Dnes je zkrátka všude. Nejsem nějaký příznivec, ale i tak vám to sem dám. Podle mě zobrazuje svůdnost :)

Chůva k pohledání V (18, 19)

3. června 2012 v 15:33 | Kelii
Přináším vám páteční a včerejší díl :)

Zebří vzor

3. června 2012 v 15:10 | Kelii
Ráda se inspiruji scene-core blogem, ale zase nechci kopírovat, takže jsem byla na jejich stránce a viděla květinový vzor, tak jsem se rozhodla také přidat vzor, ale zebří. Jednak, že se nosí, ale z vetší části, protože zkrátka zebry miluju :)