Únor 2012

Co se změnilo?

25. února 2012 v 11:24 | Kelii

Do novinek bych zařadila určité změny:

... změna desingu, přezdívky (budu i nadále používat Kelii, ale druhá se naskytne jako LiLi L'amour- a více o ní dole). Chtěla jsem už patřičnou změnu blogu, protože bych stejně nemohla do března mít napsáno 'Šťastný Nový rok!". Ale i tak se mi chtělo inspirovat blogem http://scene-core.blog.cz/, který je mimochodem perfektní pro holky se stylem scene, pěkně se tam počtete ;)
A teď se vrhneme k LiLi L'amour!

LiLi L'amour

... je mé druhé já. Také si o LiLi přečtete v menu hned nahoře, kde pomocí kliknutí na jméno naleznete citát, který pro Vás vymyslím. Snad se Vám tyto změny budou líbit :)

Narozky a narozky

5. února 2012 v 16:46 | Kelii
Z názvu možná uhádnete, oč jde.
První "narozky" slaví můj blog- tedy 2. výročí, ale nebudu to slavit- jde přeci jen o stránku, na které se Vám ráda svěřím
s některými věcmi, snažím se vymyslet dle témata nejlepší příběhy, abych aspoň zlepšila své spisovatelské schopnosti
a potěšila Vás pěknými nápady na zajímavé příběhy.

Druhý název nese mé narozky. Zítra uplyne již 14 let od mého narození. Pro někoho malá, pro někoho velká holka. Ale jak si
připadám já? Někdy jako malá se ráda choulím k mé milující mamince- nedivte se, přeci potřebuji náklonnost, a aby si mne někdo všímal, než budu stará důchodkyně, o které si budou myslet, že blázní z obejmutí. A někdy si zas připadám jako velká holka v přítomnosti pohledných chlapců a snažím se zvýraznit hruď, jestli se alespoň něco ukáže. ;)

Tak si také užívejte a používejte pubertu jako důvod Váší prostořekosti ;D