Listopad 2011

Katarina je kachna, uvidíš!

19. listopadu 2011 v 19:22 | Kelii
"Ano, většina lidí je odsuzuje." řekla jsem. "Katarina je sprostá blbka. Ta si myslí, že si to může vyslepičit všude." přidala se Petra. "Vždyť je to úplně normální. I homosexualita je normální, ale lidi, kteří jsou proti nim, JSOU nenormální!" Sedla jsem si na lavičku. Nacházíme se na mé střední škole. Moje kamarádka Petra tu sedí se mnou, svačíme a povídáme si o Daně a Radce. Mají bisexuální orientaci. Ale stejně nechápu ty ostatní lidi, zvlášť Katarinu, která si myslí, že si může všechno dovolit. Například o matice je k učitelce Splaškové (strašné jméno, že?) neuvěřitelně vlezlá a dožaduje se vždycky lepší známky po tom, co dostane trojku. To já jsem celkem spokojená s trojkou. No, rodiče ne, ale to teď neřešme! Jen je absolutně šílená a jde jí o každou prkotinu, kterou už se bojí spoustu lidí vyslovit. A přesto je tak populární. Kachna jedna! Podle mě Katarina páchne (myslím antipatií). No, radši už nebudu kecat, jsem totiž strašná kecka. Takže my s Petrou sedíme na lavičce a sleduju, jak je Petra zujatá nad tím, jak se Dana a Radka jemně hladí. Přišel k nim Denis a taky se začli líbat. "Jaký to je? Já bych nemohla. Je to divný..." opakuje. "Chápej Péťo, takový je život. Je to na nich, ať se rozhodnou. Nikdo jim to nemůže zakázat." "No kdybych já byla na kluky -to jsem-, ale zároveň na holky, máma a táta by se zbláznili! Vyhodili by mě z domu." "Kecáš, takoví nejsou. A přece, je to na tobě." Už zvoní, musíme jít. Tak ještě si zapamatujte, že je to vaše volba se rozhodnout, jací opravdu chcete být kromě orientace. Je to na vás!
Čágo, Kamila

Anketa

18. listopadu 2011 v 20:22 | Kelii
Ráda bych, abyste mi odpověděli na dolní anketu. Týká se hlavně toho, co byste chtěli nalézat v mém blogu.
Jestliže tam není odpověď, kterou byste chtěli použít, vyjádřete se do komentů :)

Spěch není vždy nejlepší řešení

5. listopadu 2011 v 10:46 | Kelii |  Téma týdne
"Vstávej! No tak už vstávej!". Strhla ze mě peřinu. Pro mě mít mladší sestru není rozhodně výhoda. Je drzá a paličatá. Posadila jsem se a v papučích jsem se došourala do koupelny. Pomalu si čistím zuby nějakou pastou s hnusnou příchutí. Objevila se ve dveřích. "Johano! Johano! Ty jsi blbá jak poleno!" Měla jsem sto chutí jí dát pohlavek, ale na nic jsem se z ospalosti nezmohla. Sestra se dál smála. Až pak jsem si to uvědomila. "Bléé! Tos to nemohla říct dřív?!" Štípla jsem jí. S brekem se rozběhla do pokoje. Dveře práskly. Doufám, že si táta nevšimne, že mu ubyla pěna na holení. Ale v puse rozhodně nechutnala dobře. Osprchovala jsem se. Až teď jsem viděla, kolik je. Aha, už zase půjdu pozdě. Mokré vlasy jsem rychle strčila pod fén. Ještě nebyly suché, ale musela jsem běžet. Z talíře jsem si do igelitky strčila dva rohlíky s máslem a paštikou a strčila do batohu. Narychlo jsem si vzala nějaké obnošené tričko, natáhla si odřené kalhoty, přes to vše mikinu se záplatou a zamkla byt. Jana pádila do školy jako první. Při zamykání domu jsem si vzpomněla, že jsem nedala křečkovi pití. "Udělám to pak, teď musím!" říkala jsem si. Dohnala jsem sestru. Jenže zrychlila a ještě se vecpala do přeplněného autobusu. Zůstala jsem stát. Takže k pozdnímu příchodu mi díky sestře udělí ještě poznámku za úmyslný "pobyt" za školou. Usedla jsem na lavičku a začala si hrát s mobilem. Uplynulo deset minut, ale autobus nikde. Nervózně jsem přešlapovala před zastávkou. Konečně se objevil na rohu hlavní ulice. Zabočil k nám. Po odchodu některých lidí bylo více místa, a tak jsem si dovolila si sednout. Pravé zápěstí bolelo. Jana totiž včera hrála s kamarádkou baseball na dvorku a omylem se po mě ohnala pálkou. Modřina se jen tak zdaleka nezahojí. Zaslechla jsem tlumený smích. Otočila jsem se tím směrem. U okna postávala skupina asi patnáctiletých kluků a pořád se na mě dívala a něco si šuškali. Koukla jsem se na sebe. Mohla jsem se hanbou propadnout. Kéž bych si mikinu a kabát zapla. Při všem spěchu jsem si vzala ségry tričko s princeznami a s nápisem: "Jsem krásná princezna." (v angličtině). A ještě ke všemu bylo naruby! Rychle jsem si stáhla zipy nahoru. Ach jo, co mě ještě potká???

Diplomek pro Lucy za SB

1. listopadu 2011 v 17:07 | Kelii
Do mé rodinky přibyl další Affísek. Je to Lucy a její blog je zde. Je to moje kámoška :)
A tady je diplomek:
Doufám, že se líbí :)

Suprový vtipy!

1. listopadu 2011 v 16:38 | Kelii
Zamilovaná slečna píše romantickou SMS svému milému: Jestli spíš, pošli mi své sny, jestli se směješ, pošli mi svůj úsměv, jestli pláčeš, pošli mi své slzy. Odpověď zněla: Jsem na hajzlu, mám Ti něco poslat ??

Jedou policajti v autě lesem, obhlížejí si svůj rajón. Najednou vidí na stromě oběšence. "Sakra to bude zas práce a papíru…. A přitom, kdyby visel tamhle o šest stromů vedle, tak by to už nespadalo do našeho rajónu…." No, co si budeme povídat, nakonec ho odříznou a přivážou o těch pár desítek metrů vedle. Jedou policajti z vedlejšího rajónu, obhlížejí si svůj rajón. Najednou vidí na stromě oběšence. "Člověče ČUM na to!!! VON UŽ JE TADY ZAS!!!!"

Pan učitel píše na tabuli vzorec HO2 a ptá se podřimujícího Petra co je to za vzorec? -Petr koktá:,,Pane učiteli mám to na jazyku". -Tak to honem vyplivni, protože to je kyselina.

Novomanželka peče štrůdl. Před tím, než ho vloží na pekáč do trouby, tak odřízne oba konce. Manžel se na to dívá a ptá se, proč je odřezává. "Takhle jsem se to naučila od maminky," odpoví mu manželka. Za měsíc jedou navštívit manželčiny rodiče a tam manžel vidí, jak tchýně odřezává konce štrůdlu. Zeptá se tedy proč. Tchýně mu odpoví: "Protože mám malej plech!"
VÍCE V CČ