Duben 2011

Pozastavení a ještě newska

23. dubna 2011 v 9:34 | Kelii
Takže z názvu vyplívá, že pozastavuji blog. Je to na neurčitě dlouho, ale nebude to zase půl roku nebo tak něco, ale určitě se sem vrátím.
A ta newska, není to až tak nová zpráva, je týden stará. Ale ta zpráva je celkem dobrá. Jak jsem v předchozím článku nadávala na grafickou kartu, tak je opravdu stará a malinká. No, bohužel jsem si tedy nemohla nainstalovat TS3 Po Setmění, protože se tam nevešla. Nyní mám ale normální TS2, ikdyž si s ní moc ráda hraju, stejně se mi stýská po TS3PS (zkratka).

Zasraná grafická karta

15. dubna 2011 v 17:16 | Kelii
teď sem totálně naštvaná mám záchvat vzteku a breku zároveň dnes je můj nejhorší den- ve škole mi úča na matiku vyhrožovala trojkou na vysvědčení, z dějáku sem dostala 5 za to, že sem nepřinesla jeden poranej úkol a ta grafická karta... no koupili sme stůl na tv a teď píšu na tom pc ale g. karta je moc prťavá a tak si the sims 3 nemůžu nainstalovat a to už sem měla návrhy na domy, měla sem příběhy lidí a jména popsaná na jednom celým papíře božeeeeeeeeee sem děsně naštvaná já se tak těšila!!!!!!!!!!!! furt v jednom kuse se na něco těšim a nikdy to nevyjde proč???!!! já si to tak přála já už nevim co mám dělat a brcha kterej mi to instaloval si z toho nic nedělá ten mě ani neutěší nenávidim tohle všechno ještě tady musim bušit doklávesnice a myši ptž sou polorozbité pc je příšerně starej a monitor je mrňavej řekněte mi,co mám teď dělat a nepište žádnýpíčoviny jelikož sem vylmi nasraná!!!

Back To Street

13. dubna 2011 v 17:50 | Kelii
Sice to není mini příběh, ale neřeště to. V cč najdete takovej textí, kterej jsem
z nudy složila. Vim, že je to sprostý, ale patří to k reppu. :D

BLACK LIST další....

13. dubna 2011 v 17:35 | Kelii
Sice jsem smazala složku u blacklistu, ale to neznamená, že mi to tady
budete "špinit". Další do black listu jsou tady:

1 xDJj | Web | Včera v 19:02 | Reagovat

Ahoj! mohla bych tě poprosit o hlas? http://r-graphic.blog.cz/1104/competition-about-the-best-song-8-kolo-finale - xDJj
předem moc děkuju a nádherný blog xD

2 Jan | Web | Včera v 19:07 | Reagovat

Ahoojky... máš moc krásný blog a já jsem si založil také blog a mám na něm soutěže o hodnotné ceny. Jen mi na ten blog nikdo nechodí, tak tě chci poprosit, aby ses koukla na můj WEB a třeba si tam vybereš i nějakou soutěž.. Moc lidí tam nesoutěží, takže je velká šance na výhru ;) Na můj blog se dostaneš tak, že klikneš na kolonku WEB tady u komentáře ;) a Děkuji ti moc :)P.S. Neníí to žádný podvod. Nejsem jako ostatní a je mi 19 let. tkže soutěže můžu pořádat ;)

Tetování- Ano či ne??

12. dubna 2011 v 18:58 | Kelii


Tentokrát píšu o tetování. Myslím to, které Vám může zůstat celý život. Chtěli byste malou berušku na rameno nebo velkého čerta s orlem a ohněm po celých zádech? Co, když to bude opravdu bolet, až to nevydržíte? Nebo si nechat kůži čistou? Pro někoho, jako jsem já je to těžké. Ohledně mě- já dělám stále návrhy na tetování a taky si (až budu samozřejmě velká :) nechám udělat. Ale taky je těžké si vybrat obrázek, který bude se mnou trávit celý můj život.
Ohledně ceny- hodinové tetování se počítá přibližně na 2 000 Kč (to by bylo jídla za tuto cenu, že? :) Tak co? Necháte si udělat tetování?

Vaše oblékání

6. dubna 2011 v 16:13 | Kelii

Jenom chci holkám říct, že je na Vás, co budete nosit a nikdo by Vám do toho neměl mluvit.
Takže ať ti někdo bude říkat, že ty brýle ti nesluší, řekni prostě: "Jo, asi máš pravdu. Klidně si to mysli...". Vše je na tobě! Ale zase: jestli chceš, aby ti někdo poradil, nech si poradit. Jen si všímej, aby to nebyl někdo, kdo tě često otravuje a nemá tě rád, protože ti může dohodit věci, které vypadají trapně. Takže hlavně to je na tobě a oblékni se tak, aby ses cítila opravdu dobře.

Zpráva pro Jirku

6. dubna 2011 v 16:04 | Kelii
Co se týče tebe, nevím, jestli ti dám diplomek ikdyž jsi o AFF žádal.
Ale když mi nadáváš, tak ti ho nedám. Je to také na mě, jestli ti ho dám nebo ne.
Takže se snaž zlepšit, protože většina věcí, cos mi udělal je neomluvitelná.

Znáte touhu?

2. dubna 2011 v 15:38 | Kelii


Znáte přesně touhu jako já? Já v poslední době mám tak hroznou touhu, že z toho musím pořád na určitou věc myslet. Představuji si ji už splněnou. Řeknu Vám, jakou touhu mám. A patří k tomu příběh... trochu dlouhý, ale co. Kdo chce, ať si ho přečtě. Především to souvisí s našim stěhováním. Toužím po The Sims 3 Po setmění, ale nemyslete si, proč si to teda nekoupím, ale ono je to složité. S mámou jsme se odstěhovaly o 2 patra výš. Bydlely jsme v přízemí. Já, máma, psík (Aninka, 6 let), brácha Míša (21 let) a táta. S mami jsme se odstěhovaly pouze takhle blízko pro všechny potřeby jako kvůli poruchám, ať se nestýská a kvůli Anince (procházky, →láska←). Ale jakmile jsme se odstěhovaly (před vánočními prázdninami), táta všechny mé dokumenty(obrázky -ty nejjjjj!!!!) a nej hru The Sims 3 Po Setmění smazal!!! Jsem dodnes na něj z toho naštvaná, protože to byl můj poklad. Od té doby, co jsme s mami nahoře (o 2 patra výš), tak se dole událo mnoho změn (brácha má náš pokoj, táta bráchův, obývák je do meruňkouvé barvy, na pohovkou v obýváku je velký obraz s krajinou, nové talíře, nové lžíce, v koupelně jsou hodiny od Míši,....). Je to, jako by kluci chtěli na nás zapomenout a především stále táta říká, že "nemá peníze" a co si hned koupil!! Mají 2 obrovské televize!! Ale to teď neřešte, důležité (pro mě) je, že nemám TS3-PS a jsem z toho smutná. Míša to totiž instaloval, ale stále ji má na nějakém datadisku.... My jen potřebujeme s mámou stůl a oni nám dají volný počítač a pak bude Sims. Jen se z té touhy můžu hned zbláznit, ale snažím se ji držet na uzdě. Už jsem nakreslila pár obrázků ze hry. Těším se na ni. Ale teď si řekněte, co vlastně řeším? No, miluji tu hru a děkuji tvůrcům, kteří vytvořili konečně hru, ve které vedete volný život a můžete si ho "vyzdobit", jak chcete. Opravdu děkuji!!!